Son perde

Fenerbahçe Kasımpaşa, Akhisar, Erzurum ve Antalya'yı yenerek 12 puan aldı. Hem hocası değişen takımlar içinde en fazla puan ortalamasına sahip oldu hem de altıncı oldu. Üstündeki takımlardan ceza alan olursa avrupa bileti alacak. Peki Fenerbahçe bu sonuçla ligin ikinci yarısındaki performansı ile taraftarını mutlu etti mi ? Önümüzdeki seneye umut verdi mi ? Bu seneden kimler kalacak seneye ve şampiyonluk yarışında olacak mı ?

Seneye Fenerbahçe Ersun Yanal ile başlayacak. Ancak bu hafta yönetim Abdullah Avcı'yı yalanlarken "Ersun Yanal hocamızdır" yazmadı. "Bizim mevcut hocamız var ne Abdulah Avcı'sı" demedi. Emre seneye geri dönüyor. Benim duyduğum transfer listesini mevki mevki konuşmuş yönetim ile Emre. Ersun hoca kalsın, Comolli kalsın demiş.

Emre oyuncudan çok teknik kadro için geliyor. Bence de onun varlığı önemli. "Volkan kalsın bir yıl daha" demiş. Yani önümüzdeki senenin takımı bu şekilde belirleniyor. Fay hattı sağlam olsun diye yönetim bilinen ve daha önce işe yarayan tüm silahları çekiyor.

Bu sene son perde başarısız indi seneye ne olacak göreceğiz.

Bu maçta bile Yusuf Mert'e zaman verilmemesi nasıl açıklanır, Sadık ve Serdar'in olduğu yerde Skirtel kalmayacaksa en az 2 direkt oynayacak stoper lazım. 

Durum bu, umut etmek isteyen için umut, umutsuz olmak isteyen için umutsuz tablo var.

YORUM EKLE

banner8

banner19

banner6

banner17