banner10

TÜGVA’nın fotoğraf yarışması sonuçlandı

“Ne Güzeldir Ramazan” konseptiyle TÜGVA Yurtları öğrencileri arasında düzenlenen fotoğraf makinesi ödüllü yarışmada gençler ödüllerine kavuştu.

TÜGVA’nın fotoğraf yarışması sonuçlandı

TÜGVA Genel Merkezimizde düzenlenen ödül töreninde kazananlar, ödüllerini Başkanımız İsmail Emanet’in elinden aldı. Başkanımız İsmail Emanet, “Genç kardeşlerimi tebrik ediyorum. Yarışmayı gerçekleştirmekteki amacımız Ramazan’ın ruhunu yansıtmaktı. Fotoğrafları incelediğimizde bunu başardığımızı görüyorum” dedi.

Yarışma Hakkında Amacım

Yarışmanın birincisi, Üsküdar Şems Yurdu’nda konaklayan Fatih Şahin oldu. Hukuk okuyan Şahin duygularını şöyle dile getirdi. “Yarışmaya katılmaktaki amacım sadece ödülü kazanmak değil, bir mesaj da verebilmekti. Çektiğim fotoğrafta eşimizin bize emanet olduğunu ve bu emanetimizle Allah yolunda ilerleyeceğimizin mesajını vermek istedim”

Maslak Kimya-yı Saadet Yurdun’nda konaklayan ve Sinema TV okuyan Mehmet Öz ikinci oldu. Öz, “Bir sanatçı adayı olarak yurdumuzun böyle bir yarışmayı gerçekleştirmesi beni çok mutlu etti. Yarışmaya katılan güzel fotoğraflar oldu. Amatör ruhla profesyonelleri aratmayacak fotoğraf çekenler oldu. Bu tarz yarışmalar gençleri motive eder. İnşallah diğer sanat dallarında da bu tür yarışmalar devam eder” şeklinde konuştu.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi (BHM)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17