banner10

Belediyecilik ödülleri sahiplerini buldu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz “Çalışanların Tanınması, Takdir Edilmesi ve Ödüllendirilmesi Töreni”ne katıldı. Törende toplam 75 Belediye personeline Teşekkür Belgeleri verildi. 

Belediyecilik ödülleri sahiplerini buldu

Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen “Çalışanların Tanınması, Takdir Edilmesi ve Ödüllendirilmesi Töreni”ne Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kurumsal Mükemmellik Danışmanı Celal Seçkin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, daire başkanları ve personel katılım gösterdi. 

Entelektüel sermaye ve insan kaynağı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz törende yaptığı konuşmasında, “Bugün burada 8 Mayıs 2014 tarihinde KalDER ile yaptığımız İyi Niyet Bildirgesi’ni imzalamamızla başlayan kalite yolculuğumuzda, sizlerin üstün hizmet ve başarılarınızı paylaşmak, ayrıca da ödüllendirmek için toplanmış bulunuyoruz. Gerek EFQM Kurumsal Mükemmellik Projemiz, gerekse ISO Kalite Yönetim Sistemlerinin özünde, kaynakların, etkin ve verimli hizmetlerin en kestirme yoldan, en hesaplı ve kaliteli şekilde kullanılması ve vatandaşlarımıza sunulması yer almaktadır. Tüm otoritelerin kabul ettiği en önemli kaynak ve entelektüel sermayenin temel unsuru ise kuşkusuz insan kaynağıdır.” dedi.

İnsan odaklı bir sistem

Başkan Kocamaz Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde göreve geldikleri andan itibaren tek hedeflerinin Mersin’e ve Mersinliye hak ettiği hizmeti en doğru ve kaliteli bir şekilde sunmak olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi (BHM)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17