Başkan’dan güçlü Türkiye vurgusu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, vatandaş buluşmaları, yatırım incelemeleri ve çeşitli programlar için Doğanhisar ilçesini ziyaret etti.

Başkan’dan güçlü Türkiye vurgusu

Doğanhisar programı kapsamında ilk önce esnaf ziyaretleri yapan, istişarelerde bulunmak için vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Altay, yapımı devam eden şehir konağında da incelemelerde bulundu. 

Vatandaş ve Şehirlerimiz 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçe ziyaretleri yaptıklarını ve şu ana kadar 12 ilçede vatandaşla bir araya geldiklerini dile getirerek, “Doğanhisar’da hem yaptığımız yatırımları görelim hem de sizlerle hasbihal edelim istedik. Doğanhisar Şehir Konağımızın inşaatı başladı, mezbahanenin ihalesi yapıldı ve onun da temel açma çalışmaları sürüyor. Vatandaşlarımız ve şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bundan sonra da tüm gayretimiz buna yönelik olacak.” dedi. 

Güzel Günler Gelecekte 

İlçe programına katılan AK Parti Konya İl Başkanvekili Hasan Çiftçi, “Gelecek dönemlerde ülkemizde çok daha güzel şeyler olacak. Bunlar doğum sancılarıdır. Ekonomiyle, PKK ile ve daha birçok şeyle üzerimize geliyorlar. Ama bunların güçlü Türkiye önündeki son engeller olduğuna inanıyoruz. Bu engelleri de aştıktan sonra önümüzdeki yıllar Türkiye yılları olacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi (BHM)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17