Sezon finali

Öyle bir sezon yaşıyoruz ki, 3 hafta önce düşer mi diye hesap yapan Fenerbahçe haftaya Antalyaspor'u yenerse Uefa Avrupa Ligi ön eleme turu oynamaya hak kazanabilir. Bu maçı kazansa son maçı da kazanıp ligde kalma şansı yakalayabilecek Erzurumspor küme düştü. Sonsuz ihtimallerin gerçek olduğu bir lig Türkiye ligi. Kalite ise ters orantılı.

Fenerbahçe geçen hafta ligde kalmayı garantileyince tüm hesaplar önümüzdeki yıla dönük olmaya başladı. Seneye Avrupa'da 3 ön eleme turu oynamak ister mi? Sorulardan biri de bu. Ersun Yanal en son basın sohbet toplantısında yeni sezonu 1 Temmuz'da açmaya yönelik programın hazır olduğundan bahsetmişti. Eğer 3 öneleme turu oynama hakkı kazanırsa bu program revize olur. Sözleşmesi bitecek o kadar oyuncu varken hangi yeni transfer o maçlara yetişir? Zor sorular.

Fenerbahçe bu maçı kazanmak zorunda olsa o penaltı verilir ve Erzurumspor o golleri kaçırır; toplar direkten döner miydi? Seneye bu seneden kimleri taşır Fenerbahçe? Zajc iyi oyuncu ama bu kadroda kötü mü görünüyor yoksa o da mı yanlış transfer? Harun ile seneye başlanır mı, kaç stoper lazım? Ayew ne yedi içti böyle oldu? Seneye bu hoca ile başlanır mı, başlanırsa kötü sonuclar da ne olur? Tüm bunlar bu sezon finalinde cevap arayan sorular. Kendinize sorun ve cevaplayın. Sezon finali her zaman tüm sorulara cevap vermez gerçi.

YORUM EKLE

banner8

banner19

banner6

banner17