banner10

Mizalle için Boğaz'da renkli buluşma

Cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri, Mizalle markasının özel daveti için Four Seasons İstanbul’da buluştu. Osmanlıca “Şemsiye” anlamına gelen Mizalle, e-ticarete yeni bir soluk getiriyor.

Mizalle için Boğaz'da renkli buluşma

Cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri, Mizalle markasının özel daveti için Four Seasons İstanbul’da buluştu. Kumaş, kalite, bol seçenek ve kolay alışveriş özelliği ile e-alışveriş’e yepyeni bir soluk getiren Mizalle davetinde; Yasemin Özilhan, Şükran Güzeliş, Esra Seziş Kığılı, Demet Şener, Mustafa Denizli, Siren Ertan Kayalar, Sevde Akhan, Gülay Kamaz, Nazlı Kayı, Rimel Aşkına, Ceylan Çapa, Yalçın Ayaydın, Aslı Hatemi, Arzu Kunt, Beyza Lami, Fatma Çilek, Elif Özkul, Gülden Büyükucak, Esra ve Kübra Sönmezışık, Nermin Gül, Hande Sezer Pekcan, Sena Sever, Hülya Arslan Meltem Demir, Nergis Pekuysal gibi isimler bir araya geldi.

Osmanlıca “Şemsiye” anlamına gelen Mizalle, e-ticarete yeni bir soluk getiriyor. Kadınların A’dan Z’ye ihtiyaçlarını karşılayan marka, ölçülü giyim kategorisini de büyüterek e-ticaret alanında ulaşılabilir lüks felsefesini moda severlerin beğenisine sundu. Markanın Four Season Otel’de gerçekleştirilen davetine iş, cemiyet, moda ve sanat camiasından çok sayıda konuğa teşekkür konuşmasını Mizalle Yönetim Kurulu Başkanı Eymen Saraç yaptı. 

Mizalle'nin Yönetim Kurulu Başkanı Eymen Saraç yaptığı konuşmada, yaklaşık bir yıldır hazırlıkları süren markanın iddialı bir koleksiyonla görücüye çıktığını, uzun yıllar boyunca moda sektörünün anılan ve öncü bir markası haline gelmeyi hedeflediklerini söyledi.

Mizalle koleksiyonu; üreten, hayatın ve iş yaşamının her alanında olan, sosyal yaşamı güçlü, kadına yönelik bir koleksiyon. Doğallık, hafiflik, şıklık, detaylardaki kumaş kalitesi ve farklılaşan tasarım izleri ise her parçada hissediliyor.

Davete katılan konuklar favori ürünlerini davet sırasında internet üzerinden sipariş vermeye başladı bile. Mizalle: www.mizalle.com

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17