banner10

Boğaz'da Mizalle şıklığı

Moda dünyasında büyük heyecan yaratan Mizalle'nin Four Seasons'taki özel daveti iş, moda, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini de bir araya getirdi. 

Boğaz'da Mizalle şıklığı

Boğaz'daki Mizalle buluşması renkli anlara sahne oldu... Kadınların A’dan Z’ye ihtiyaçlarını karşılayarak, ölçülü giyim kategorisini büyüterek e-ticaret alanına yeni bir soluk getiren Mizalle 'ulaşılabilir lüks' felsefesini modaseverlerin beğenisine sundu. 

Özel davet iş, sanat, moda ve cemiyet hayatını da bir araya getirdi. Esra Seziş Kığılı, Özlem Saraç, Zehra Özkaymaz, Sevde Akhan, Siren Ertan, Rimel Aşkına, Demet Şener,  Beyza Lami, Fatma Çilek, Yasemin Özilhan, Esra Sönmezışık, Kübra Sönmezışık, Büşra Sönmezışık, Arzu Akalın, Nermin Gül, Ceylan Çapa, Sena Sever, Hülya Aslan Four Seasons'taki davetin konukları arasındaydı.

Mizalle Yönetim Kurulu Başkanı Eymen Saraç, yaptığı konuşmada yaklaşık bir yıldır hazırlıkları süren markanın iddialı bir koleksiyonla görücüye çıktığını, uzun yıllar boyunca moda sektörünün anılan ve öncü bir markası haline gelmeyi hedeflediklerini söyledi.

Osmanlıca “Şemsiye” anlamına gelen Mizalle,300 adet yeni ürünle modaseverlerin yeni adresi… Ölçülü giyim deyince akla gelen marka olmayı hedefleyen ve bu konuda rakibi olmayan Mizalle, kaliteli ve ulaşılabilir ürün seçenekleriyle e-ticarete de yeni bir soluk getirecek. Üç farklı gruptan oluşan koleksiyonuyla 20-50 yaş arası kadınları şık, kaliteli ve tasarım ürünlerle buluşturan marka, her hafta yeni ürünleri sitesine dahil edecek.

Mizalle koleksiyonu; üreten, hayatın ve iş yaşamının her alanında olan, sosyal yaşamı güçlü, kadına yönelik bir koleksiyon. Doğallık, hafiflik, şıklık, detaylardaki kumaş kalitesi ve farklılaşan tasarım izleri ise her parçada hissediliyor.  www.mizalle.com


Hülya Aslan da davetliler arasındaydı.

Lansmanda Mizalle'nin  şehirli, elegan ve özellikle çalışan kadınlara yönelik koleksiyonu davetlilere sunuldu. Lansmanda sunulan parçaların Mizalle'nin internet sitesinden satışa sunulduğu açıklandı.

Zeruj AVM kurucusu Zehra Özkaymaz da Mizalle'nin özel davetine katıldı.

Beyza Lami

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17