banner10

Emine Erdoğan'a insanlığa hizmet ödülü

Emine Erdoğan'a insanlığa hizmet ödülü

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a, mazlumlara ve yardıma muhtaçlara yönelik hayırseverlik faaliyetleri nedeniyle “İnsani Hizmet Takdir Ödülü” verildi.


Dünyada yaşanan insani dramlara sessiz kalmayan ve bu konuda sosyal sorumluluk projelerine destek veren Emine Erdoğan’a, Londra’da “İnsani Hizmet Takdir Ödülü” verilecek.


Dünyada yaşanan insani dramlara sessiz kalmayan, yardım faaliyetleri düzenleyen ve bu konuda sosyal sorumluluk projelerine destek veren Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a, Londra'da "İnsani Hizmet Takdir Ödülü" verilecek.


Chicago merkezli "Dünya Müslüman Hayırseverler Kongresi (World Congress of Muslim Philanthropists)" tarafından ilki 2008'de İstanbul'da düzenlenen bugün başlayacak ve 12 Eylül'de sona erecek "Küresel Donörler Forumu"nun sekizincisi Londra'da çok sayıda katılımcının iştirakiyle yapılacak.


Daha önce Abu Dhabi, Doha, Dubai, Kuala Lumpur ve Washington'da düzenlenen forumun 10'uncu yılında ilk kez "Hayırseverlik Mirası Ödülleri" verilecek. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a yarın düzenlenecek ödül töreninde "İnsani Hizmet Takdir Ödülü" verilecek.


Uluslararası meseleler karşısında gösterdiği insani duyarlılıkların yanı sıra Türkiye'de de pek çok faaliyetlerinde bulunan Emine Erdoğan törende hazır bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 07:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17