banner10

Yusuf Güney'den, İmamoğlu'nu destekleyen sanatçılara tepki gösterilmemesine eleştiri

Şarkıcı Yusuf Güney, 'Her şey çok güzel olacak' etiketi altında CHP'li Ekrem İmamoğlu'na destek olan sanatçılara herhangi bir tepki gelmemesi üzerine sitemde bulundu. Güney, "Bana şehit ailemizin yanında olduğum için günlerce etmediğiniz hakaret, küfür kalmadı. 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' dediniz, ne yani bu tablodaki sanatçı arkadaşlarımızı siz sanatçı yerine koymuyor musunuz?" dedi.

Yusuf Güney'den, İmamoğlu'nu destekleyen sanatçılara tepki gösterilmemesine eleştiri

Şarkıcı Yusuf Güney, YSK'nın İstanbul seçimlerini yenilenmesi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasının alınmasının ardından, sanatçıların İmamoğlu'na verdiği desteğe tepki gösterdi.

Daha önce de asker cenazesinde saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için "Kimse kusura bakmasın, gittiğin yere dikkat edeceksin, hak edeceksin. Önce terörü lanetleyin sonra şiddeti kınarsınız" sözleriyle gündeme gelen Güney,  CHP'li İmamoğlu'na destek olan ünlü isimlere tepki göstermeyen kişilere Instagram hesabından sitemde bulundu.

"Sırf şehit ailemizin yanında olduğum için günlerce etmediğiniz hakaret kalmadı"

Güney, İmamoğlu'na destek olan sanatçıların paylaşımlarının olduğu fotoğrafı, "Bana sırf şehit ailemizin yanında olduğum için günlerce etmediğiniz hakaret, küfür ve tehdit kalmadı... 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' dediniz durdunuz ne yani bu tablodaki sanatçı arkadaşlarımızı siz sanatçı yerine koymuyor musunuz hani herhangi bir tepki falan görmedim, okumadım, sanata biraz saygı lütfen... Herkesin görüşüne saygım sonsuzdur, aynı anlayışı, hoşgörüyü de sizden bekliyorum, saygılar" notuyla paylaştı.

Kaynak: Sputnik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17