banner10

Yeşilçam'ın usta ismi Eşref Kolçak'tan kötü haber

Sk sık duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle 'felaket tellalı' olarak bilinen Onur Akay'dan, bu kez de Yeşilçam'ın usta oyuncularından Eşref Kolçak'la ilgili kötü haber geldi.

Yeşilçam'ın usta ismi Eşref Kolçak'tan kötü haber

Sanat camiasından sık sık duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle 'felaket tellalı' olarak adlandırılan Onur Akay, Yeşilçam'ın usta oyuncularından 92 yaşındaki Eşref Kolçak'ın evinde fenalaştığını ve komşusu tarafından ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığını bildirdi.

Onur Akay'ın kendi internet sitesinde yayınladığı yazı şu şekilde:

"Bu sabah aldığım haber beni derinden üzdü... İşte yaşlılık ve yalnızlık...
Sanat camiasından hepimizin hem ilgilenmesi, hem de 'ileride ne olacağım' diyerek örnek alması gereken bir tablo ile karşılaştım...
Değerli oyuncumuz Eşref Kolçak’tan geçtiğimiz nisan ayında iyi haberler gelmiş ve taburcu olduğunu duyurmuştum. Hatta Eşref Bey, taburcu olduktan sonra Hülya Koçyiğit’in programının çekimlerine bile katılmıştı. Daha sonra evinde kalmaya başlayan usta oyuncu, evde uzun süre su içmemiş ve böbrekleri iflasa gitmek üzereyken evinde fenalaşmış. Bunun üzerine komşusu ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi’ne kaldırmış.
Bazı akrabaları kendisi ile ilgileniyormuş ama şehir dışında olduklarından haftada iki gün gelebiliyorlarmış. Çok zaman refakatçi olmadan hastanede yalnız kalan Eşref Kolçak’a, oyuncu Semra Sima gönüllü olarak bakmak istediğini bana iletti.
Usta oyuncumuzun telefonu bile komşusunda duruyor.
Kendisine acil şifalar diliyorum." 

Kaynak. Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17