banner10

Yeni baba olan Alişan isyan etti!

Ünlü sanatçı Alişan ile Buse Varol çiftinin bugün bebekleri oldu. Çift, bebeklerine Burak adını verirken, Ali Şan, sosyal medyada yapılan kötü yorumlara da sitem etti.

Yeni baba olan Alişan isyan etti!

Ünlü sanatçı Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği dünyaya gelirken, çift, bebeklerine Burak adını verdi. Altunizade'de bir hastanede doğum yapan Buse Varol'un oğlunu 10.19’da dünyaya getirdiği bildirildi. 

Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, yaptığı açıklamada "Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 kilo 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi" dedi.

SOSYAL MEDYAYA SİTEM ETTİ

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, Burak bebeğin doğumunun ardından basın mensuplarına açıklama yapan Alişan, “Çok heyecanlıydım. Korkuyordum da. Hep yaşayan arkadaşlarım söylüyordu bambaşka bir duygu olduğunu. Çıktığı an gözümden yaşlar geldi. Ağlamamak mümkün mü?” diyerek duygularını dile getirdi. 

"İNSANLARIN KALBİ ZİFTLEŞMİŞ"

Sosyal medyada yapılan kötü yorumlara da isyan eden ünlü şarkıcı, "Bugün bari saçma sapan yorum yapmayı bıraksınlar. Bir 'Allah analı babalı büyütsün' demek zor değil. Bu kadar çamur, bu kadar kalbi ziftleşmiş insan olamaz ya. Sosyal medya hayatımızın bir parçası evet ama tanımadığınız bir insan hakkında bu kadar kötü yorumlar çok incitici. İnsanların doğumlarında ve ölümlerinde bari insan olun" diyerek isyan etti. 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17