banner10

Yavuz Bingöl hayatının filmini yapacak!

Yaz aylarında bir dizide oynayacak olan ünlü sanatçı Yavuz Bingöl, iki film projesi olduğunu ve filmlerden birinin kendi hayatını anlatacağını söyledi.

Yavuz Bingöl hayatının filmini yapacak!

Ünlü sanatçı Yavuz Bingöl, “Yazılan iki film var. İkisi de benim yazdığım filmler. Bunlardan biri benim hayatım olacak, çocukluğumda yaşadıklarımla ilgili; diğeri de komedi tarzında bir orkestra hikayesi. Onları şu anda hazırlıyoruz. Önümüzdeki sene hayata geçirmeye çalışacağız. Oynayacak kişinin bana benzemesini ve oyunculuğunun iyi olmasını istiyorum. Bir de saz çalması gerekiyor" dedi.

Yavuz Bingöl'ün sağlık durumu nasıl?

Geçen günlerde kalbine stent takılan ve dün dün Kuzey Kıbrıs’ta konser veren Bingöl, sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bingöl, “İki ana damara ve iki yan damara olmak üzere dört adet stent takıldı, ileride olabilecek bir daralmaya ya da bir sıkıntıya karşı önceden önlem alınmış oldu. Sağlıktan öte bir şey yok. Normal kontrole gitmiştim. Efor da ve diğer tetkiklerde bir şey çıkmamıştı. BT anjiyoda durum anlaşıldı. O yüzden Bt anjiyo yani sanal anjiyoyu herkese öneririm. Doktordan izin alarak konsere geldik. Doktorum kendimi yormadan normal hayatıma dönmemi istedi” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17