banner10

Ünlü spor spikeri kansere yakalandığını açıkladı | Emre Gönlüşen kimdir?

Türkiye'nin en başarılı futbol spikerlerinden biri, 3 ay önce kansere yakalandığını açıkladı.

Ünlü spor spikeri kansere yakalandığını açıkladı | Emre Gönlüşen kimdir?

Türkiye'nin en ünlü spor spikerlerinden biri olan Emre Gönlüşen, yaklaşık 3 ay önce kansere yakalandığını duyurdu.

NTV Spor'dan beIN Sports'a transfer olan maç spikeri Emre Gönlüşen tedavi sürecinin iyi geçtiğini belirtirken, kendisine sosyal medyadan destek mesajı yağdı.

Kötü haberi 3 ay önce aldığını belirten Emre Gönlüşen, 4 Şubat Dünya Kanser Günü hashtagini kullanarak "Bugün #4SubatDünyaKanserGünü yaklaşık 3 ay önce hasta olduğumu öğrendim, tedavi sürecim iyi bir şekilde devam ediyor ve bir kez daha anladım ki şu dünyada sağlıktan önemli hiçbir şey yok. Kimseyi üzmeye, kırmaya değmez hayat esprilerle daha güzel hatta benimkilerle bile" şeklinde mesaj paylaştı. 

Emre Gönlüşen kimdir?

Emre Gönlüşen, 22 Ekim 1978 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı'nda iki sene kadar diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, taraftarı olduğu Adanaspor maçlarını seslendirme ümidiyle, bölgesel yayıncı kuruluşun kapısını çalmıştır.

Onay aldıktan sonra her gün seslendirme için kanalın yolunu tutan Emre Gönlüşen, böylece televizyon dünyasının içine girmiştir. Bir süre sonra kanalda tam zamanlı işe giren Emre Gönlüşen, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programlar yapmıştır. 

Bu işi profesyonel anlamda yürütmek isteyen Emre Gönlüşen, o dönem İtalya Ligi'ni yayınlayan TV 8'e deneyimlerinden bahsederek mail atmıştır. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17