banner39

Ünlü şarkıcı Metin Arolat'tan acı haber

Ünlü sanatçı Metin Arolat, acı haberi sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla duyurdu.

Ünlü şarkıcı Metin Arolat'tan acı haber

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Metin Arolat, anne acısı ile sarsıldı.

Acı haberi sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla duyuran Arolat, ayrıca annesi için dua istedi.,

Metin Arolat'ın mesajı ise şöyle:

"Annecim. Bu gün bizi bırakıp sonsuzluğa, babamın ve abimin yanına uçtu. Acım çok çok büyük, öyle böyle değil. Ama onun, benim güçlü durduğumu görmek isteyeceğini , feryat figanımın onu oralarda çok üzeceğini biliyorum. İçim yangın yeri. Annesizliği öğrenebilmem , içimdeki yangını söndürebilmem sanırım bir hayli vakit alacak. Bugece bir duanızı da , annem ,aşkım, kuzum, canım için gönderin."

METİN AROLAT KİMDİR?

Metin Arolat, 28 Mayıs 1972 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Annesi çerkez, babası İstanbulludur. Dedesi ise 23 Temmuz 1897 doğumlu ünlü Türk şairi "Ali Mümtaz Arolat"dır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından yönetmen olmak ve müzik yapmak amacıyla İstanbul’a taşındı.

İstanbul’da ilk önce Osman Üstündağ‘ın Reklam ajansında Yönetmen Asistanı olarak işe başladı. Bu arada ona yaptırılan bir kısa film Cannes‘da Altın Aslan ödülünü aldı. Ardından Amerika‘ya gidip Chicago‘da bir yandan Part Time işlerde çalıştı diğer yandan da University of Illinois’ta Reklamcılık eğitimi aldı.

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43