banner10

Yusuf Güney'den Kılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili dikkat çeken açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, PKK'lılarla çıkan çatışmada şehit olan sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın Çubuk ilçesindeki cenaze töreninde bir grubun saldırısına uğramıştı. Ünlü şarkıcı Yusuf Güney konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şiddeti kınadığını lakin şehit ailesinin acısı olduğunu belirterek "Kimse kusura bakmasın, gittiğin yere dikkat edeceksin, hak edeceksin. Önce terörü lanetleyin sonra şiddeti kınarsınız" ifadelerini kullandı.

Yusuf Güney'den Kılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili dikkat çeken açıklama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Çubuk'un Akkuzulu Mahallesi'nde önceki gün katıldığı şehit Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı'nın cenaze töreninde saldırıya uğramasının ardından sanatçılarda yaşanan olay karşısında sessiz kalmadı.

Güney: Gittiğin yere dikkat edeceksin

Terörü lanetlediğini söyleyen ünlü şarkıcı Yusuf Güney şehit ailesinin acısı olduğunu belirterek sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

"Terörü ve tüm yardım yatakçılarını şiddetle kınıyor ve lanet okuyoruz. İnsanlığa yaratılan her varlığa yapılan şiddeti de kınıyoruz. Bu paylaşımım da ki mesaj terörü lanetlemeye gelince susan ama şiddete gelince klavye delikanlılığı yapan zati muhteremleredir."

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17