Tarkan'ın ultra lüks minibüsü görücüye çıktı...

İşte Megastar Tarkan için tasarlanan ultra lüks minibüsün fotoğrafları...

Tarkan'ın ultra lüks minibüsü görücüye çıktı...

Megastar Tarkan özel detaylara sahip ultra lüks VIP minibüs yaptırdı. Ertex otomotiv tarafından yapılan açıklamada minibüsün 3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcının dâhil olduğu 140 kişilik bir ekip tarafından yüzde 100 el işçiliği üretildiği belirtildi. Ultra lüks VIP minibüs’ün yapımı ortalama 3 ay sürdü. 

Aracın içini kaplayan ahşap özel tike ağacından elde edilerek tamamen el işçiliği ile bir ayda üretildi. Minibüsün koltuk derileri özel istek üzerine İtalya’dan sipariş edildi. Megastar, aracının iç kombinasyonunu kendisi yaptı. Dikişlerinden deri desenlerine, kullanacağı ürünlerin nerede olacağına kadar her detayla tamamen Megastar kendisi karar verip ilgilendi.

Minibüsün en dikkat çekici özelliği ise, çok özel bir ses sisteminin olması… Almanya’dan getirtilen ses mühendisleri tarafından, tamamen Tarkan’ın istekleri doğrultusunda araca özel ses sistemi tasarlandı.

Araçta 4 boyutlu sinema ve ses sistemi, sesli komut sistemi gibi özellikler bulunuyor. Minibüste bulunan diğer özellikler ise; masajlı, ısıtmalı, soğutmalı, ayak dinlendirmeli koltuklar, özel kişiselleştirilmiş oturma düzeni, buzdolabı, masa, kendisine özel iklimlendirme sistemi, kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemi, mücevher kutusu, sıcak ve soğuk muhafaza edilebilen şişelik sistemi...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17