Serdar Peçen, ünlü oyuncu Yeşim Gül'ün evinde canına kıydı

53 yaşındaki ünlü dizi ve sinema oyuncusu Yeşim Gül'ün 28 yaşındaki işitme engelli erkek arkadaşı Serdar Peçen, ünlü oyuncunun evinde, gözünün önünde pencereden atlayarak hayatına son verdi. Serdar Peçen'in ailesi ise açıklama yaparak Yeşim Gül’ü suçladı.

Serdar Peçen, ünlü oyuncu Yeşim Gül'ün evinde canına kıydı

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Yeşim Gül (53), kendisinden 25 yaş küçük işitme engelli olan Serdar Peçen ile birlikte yaşıyordu. 

Sabah gazetesinin haberine göre sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Serdar Peçen, geçtiğimiz cuma günü konuşmak için ünlü oyuncunun Beşiktaş'taki evine gitti.
 
Sevgilisini barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti. Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı.
 
AİLEDEN ŞOK SUÇLAMA: 'ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU'
 
Serdar Peçen'in ailesi ise açıklama yaparak Yeşim Gül’ü suçladı.

Genç oyuncunun ağabeyi, yaptığı açıklamada, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim hanımın cezalandırılmasını istiyoruz" iddialarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8