Serdar Ortaç Bulgaristan'da sevenleriyle buluştu

Serdar Ortaç Bulgaristan'da sevenleriyle buluştu
Türk pop müziğinin ünlü ismi Serdar Ortaç, ilk defa Bulgaristan’ın Kırcaali şehrinde üç saat süren konser sunarak, Bulgaristan’daki sevenlerini sevindirdi.

Konser programının gerçekleştiği Kırcaali’deki Spartak Arena Amfitiyatro hınca hınç doldu. Ünlü sanatçıyı Kırcaali ilinden başka Haskovo (Hasköy), Asenovgrad (İstanimaka), Stambolovo, Mineralni Bani (Meriçler), Varna, Burgaz, Rusçuk, Dobriç (Hacıoğlu Pazarcık) gibi yurdun çeşitli yerlerinden gelen şehrin misafirleri olmak üzere 3 000’i aşkın hayranı izledi. İzleyicilerin çoğu Serdar Ortaç’ın söylediği „İsmi lazım değil“, „Beni Unut“, „Karabiberim“, „Haberin Olsun“ gibi popüler şarkılarına eşlik ettiler.

Program kapsamında Bulgar pop-folk sanatçısı Tatyana da sahne alarak, en güzel parçalarını seslendirdi. İzleyiciler, Serdar Ortaç ve Tatyana’nın performanslarını güçlü alkışlarla ödüllendirdi. Serdar Ortaç’ı ve Tatyana’yı yakından görüp hitlerini dinleme keyfi, izleyicilere 35 levaya mal oldu.

Muhteşem konser, Kurban Bayramı dolayısıyla Kırcaali ili yedi belediye başkanının ve Haskovo ili Stambolovo ve Mineralni Bani belediye başkanlarının desteğinin yanı sıra Palace Queen Yaz Gece Kulübü’nün ana sponsorluğunda gerçekleşti. Konserin ana organizatörü Momçilgrad (Mestanlı) kasabasından Ahmet Ahmet idi. Konserin sonunda katılımcılar, Haluk Levent, Ebru Gündeş, Yurtseven Kardeşler gibi ünlü Türk pop müziği sanatçılarının da Kırcaali’de konser vermelerini arzu ettiklerini dile getirdiler. Selamlama konuşmasında Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis, bayramların hep birlikte kutlandığı zaman gerçek bir bayram olduğunu vurguladı. Hasan Azis,”Bir kez daha gösterdik ve kanıtladık ki, Kırcaali hoşgörü başkentidir.

Şimdi Serdar Ortaç’ın konserinden sonra ise Kırcaali, Bulgaristan ve Türkiye’de pop müziğin başkenti de olacak. Umarım, bir sonraki konseri en kısa süre içerisinde izleyicilerin söylediği isimlerden biri verecektir” diye kaydetti.

Hasan Azis, mükemmel organizasyondan dolayı Palace Queen Yaz Gece Kulübü’nün sahibi Ahmet Ahmet-Mamata’ya ve eşi Hazel’e teşekkürlerini sundu.
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2018, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17