Özcan Deniz'den kötü haber: Uyum sağlayamıyor

Son dönemlerde evliliklerinde sorun yaşadıkları hatta bu yüzden ünlü sanatçısı Özcan Deniz'in evi terk ettiği yönündeki iddialardan sonra çarpıcı bir başka iddia daha ortaya atıldı. Özcan Deniz'in yakın arkadaşlarına, eşi ile ilgili,"Feyza'nın burada hiç arkadaşı yok. O yüzden benden ilgi bekliyor. Ben de çalıştığım için onunla zaman geçiremiyorum. Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor. Doğru mu yaptım bilmiyorum." diye dert yandığı öne sürüldü.

Özcan Deniz'den kötü haber: Uyum sağlayamıyor

Özcan Deniz'in 2 yıllık aşkın ardından Mart 2018'de evlendiği oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan'la boşanma aşamasına geldiği iddiasında bulunuldu.

Deniz'in eşi Aktan'la kavga edip otele yerleştiği ve boşanmaya karar verdiği söylendi. Farklı çevrelerde yetiştikleri için sorun yaşadıkları öne sürülen ikiliden Özcan Deniz'in evliliğini bitirmek yerine kurtarmak için harekete geçtiği bildirildi.

Deniz, Antalya'dan İstanbul'a gelen Aktan'ın burada arkadaş çevresinin az olması nedeniyle ilgi bekleyen eşine daha çok kol kanat germeye başladı. Ünlü oyuncu, 'İstanbullu Gelin' dizisinin çekimleri biter bitmez soluğu evde alıyor. 

ÖZCAN DENİZ İKİLEMDE

Aktan'ın kendisini bunaltmasından rahatsız olan Deniz'in ise yakın çevresine "Feyza'nın burada hiç arkadaşı yok. O yüzden benden ilgi bekliyor. Ben de çalıştığım için onunla zaman geçiremiyorum. Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor. Doğru mu yaptım bilmiyorum'' diyerek dert yandığı iddia edildi. Deniz'in her şeye rağmen evliliğini de kurtarmak için çaba sarf ettiği öğrenildi. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17