banner10

Oğuzhan Özyakup 'Demet Özdemir'i bunalttı' iddiasına yanıt verdi

Oğuzhan Özyakup, eski sevgilisi, Erkenci Kuş dizisi oyuncusu Demet Özdemir'in sık sık arayıp rahatsız ettiği devreye oyuncu Can Yaman'ın girdiği iddialarını yalanladı.

Oğuzhan Özyakup 'Demet Özdemir'i bunalttı' iddiasına yanıt verdi

Beşiktaşlı oyuncu Oğuzhan Özyakup'un eski sevgilisi Demet Özdemir'i sık sık arayarak rahatsız ettiği iddia edilmişti. Milli oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanladı.

"ÖNCELİĞİM BEŞİKTAŞ VE AİLEMDİR"

Oğuzhan Özyakup, sosyal medyadan şu paylaşımda bulundu: "Geçtiğimiz günlerde bazı basın yayın organlarında adımın geçtiği haberler tamamen uydurmadır. Hayatımda önceliğim her zaman Beşiktaş ve ailemdir. Hakkımda çıkan, tamamı kurgu ve yalan olan haberleri yaptıran ve yayanlarla ilgili hukuki süreci başlattığımın bilinmesin isterim"

O İDDİA NEYDİ

Magazin basınında yer alan haberler şöyleydi: Demet Özdemir ile geçtiğimiz yıl aşk yaşayan Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup eski sevgilisini unutamadı. İddialara göre, 26 yaşındaki futbolcu Oğuzhan Özyakup ünlü oyuncu Demet Özdemir'i sık sık arayıp barışmaya ikna etmeye çalışıyor. Özyakup'un son aramasına şahit olan Can Yaman ise, "Bir dahaki sefer onunla ben konuşacağım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17