banner39

O Ses Türkiye'yi kim kazandı? O Ses Türkiye finalde Umut Kaç ve Ferat Üngör...

O Ses Türkiye'de bu akşam final heyecanı yaşandı. O Ses Türkiye'de Murat Boz'un ekibinden Ferat Üngör ile Beyaz'ın ekibinden Umut Kaç son 2'ye kaldı. Peki, O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu? İşte bu gece yaşananlar

O Ses Türkiye'yi kim kazandı? O Ses Türkiye finalde Umut Kaç ve Ferat Üngör...

Acun Ilıcalı'nun sunduğu Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan'ın jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye pazar akşamı final bölümüyle ekranlara geldi. Peki O Ses Türkiye'yi kim kazandı? Birincilik ödülü kime gitti... İşte O Ses Türkiye finalinde yaşananlar:

HANİ JÜRİNİN HANGİ YARIŞMACILARI FİNALE KALDI

Beyazıt Öztürk: Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç

Murat Boz: Bartu Gürhan, Ferat Üngür

Hadise: Anıl Şimşek

Seda Sayan; Hiçbir yarışmacısı finale katılamadı

SON 2'YE KİMLER KALDI?

O Ses Türkiye 'de son 2'ye kalan isimler Murat Boz'un takımından Ferat Üngür ve Beyaz'ın takımından Umut Kaç oldu. İki isim arasında büyük rekabet yaşandı. 

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ KİM OLDU?

O Ses Türkiye'de şampiyon Murat Boz'un takımından Ferat Üngür oldu. Ferat Üngör, birinciliğinin açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada "Bu şampiyonluğu kadınlara armağan ediyorum. Şiddet mağduru kadınlara armağan olsun" dedi. Umut Kaç ise Ferat Üngör'ü rakip değil ağabey olarak gördüğünü söyledi. O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU FERAT ÜNGÖR KİMDİR?

Ferat Üngör, O Ses Türkiye'de söylediği  Zülfü Kaküllerin Amber Misali türküsü ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Konservatuar okuyan ve 7 yıldır sahnede olan Diyarbakırlı Ferat Üngür, çocukluktan beri iyi bir eğitimci olmak istiyor.

Ferhat Üngör, Adıyaman Üniversitesi'nde Müzikoloji bölümünde eğitim aldı. Türkü ve rock tarzında şarkılar söyleyen Ferat Üngür, farklı türleri de söyleyebildiğini anlatmıştı. 

O Ses Türkiye damga vuran yarışmacı Ferhat Üngör, program boyunca nezaketi ile de izleyicilerden tam not almıştı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43