banner10

O Ses Türkiye ne zaman başlıyor?

O Ses Türkiye yeni sezon fragmanı kanal tarafından yayınlandı ve sevilen yarışmanın yeni sezonunun ne zaman ekranlarda olacağı da belli oldu. İşte Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın yeni jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye'nin yeni sezon fragmanı ve yayın tarihi....

O Ses Türkiye ne zaman başlıyor?

Acun Ilıcalı'nın yapım ve yayıncılığını üstlendiği O Ses Türkiye'nin yeni sezonunun ne zaman başlıyacağına dair merak, programın fragmanının yayınlanmasından sonra daha da arttı. 

O Ses Türkiye yarışmasının sıkı takipçileri, heyecanla yeni bölümü bekliyor. TV8 yeni sezon fragmanını sosyal medya hesabından paylaştı. Tanıtımda Beyazıt Öztürk'ün esprileri kahkaha tufanı estirirken Seda Sayan'la Murat Boz'un atışmaları heyecanı doruğa çıkardı. 

O SES TÜRKİYE NE ZAMAN YAYINLANACAK?

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması yeni sezon yayınlanma tarihi belli oldu. O Ses Türkiye 6 Ekim cumartesi akşamı izleyici karşısında olacak. 

O SES TÜRKİYE JÜRİSİ NE KADAR MAAŞ ALIYOR? 

Acun Ilıcalı, “O Ses Türkiye”nin jüri üyelerine zam yaptı. Geçen yıl jüri üyelerine bölüm başı 60 bin lira veren Ilıcalı, fiyatı 70 bin liraya çıkardı.

Bu sezon jüri koltuğunda oturacak Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz bölüm başı 70 bin lira alacak. Programın flaş transferi Beyazıt Öztürk’ün diğerlerinden farklı olarak 90 bin lira alacağı öğrenildi.

18-10/01/o-ses-turkiye-jurisi.jpg

O SES TÜRKİYE NE ZAMANDAN BERİ YAYINLANIYOR? 

O Ses Türkiye, birçok ülkede The Voice adı ile yayınlanan ve 10 Ekim 2011'de Türkiye'de Show TV'de yayınlanmaya başlanan, 2012–2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve 2013–2014 sezonunda Acun Ilıcalı'nın satın aldığı tv8 kanalında yayın hayatına devam eden yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, şarkı yarışması programıdır.

18-10/01/tv-8-izle-o-ses-turkiye-yeni-sezon-fragmani.jpg

O SES TÜRKİYE JÜRİSİNDE KİMLER VAR?

O Ses Türkiye’nin 2018-2019 yeni sezonunda ekranlara gelecek bölümlerinde hangi jüri üyelerinin yer alacağı belli oldu. O Ses Türkiye 2019’un jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk yer alacak.

O Ses Türkiye 2019’un ilk seçimleri ve stüdyo çekimleri 27 eylül çarşamba günü başladı.


Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 21:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17