Müstehcen paylaşımda bulunan Kerimcan Durmaz'a hapis şoku!

Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen Kerimcan Durmaz'a tepki gün geçtikçe artıyor. Kerimcan Durmaz için bir suç duyurusu da İstanbul Barosu avukatlarından geldi.

Müstehcen paylaşımda bulunan Kerimcan Durmaz'a hapis şoku!

Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen Kerimcan Durmaz hakkında bir suç duyurusu da İstanbul Barosu avukatlarından Serdar Öktem tarafından yapıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulunan Avukat Serdar Öktem Türk toplumuna karşı işlenmiş suçların hiçbir şekilde kabul edilemeyeceğini belirterek savcılığın 'Hayasızca Hakaretlerde Bulunma', 'Müstehcenlik', Cinsel Taciz' ve 'Cinsel İstismar' suçlarından soruşturma başlatarak 4 buçuk yıldan 14 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmasını istedi.

Bursa'da  iki avukat daha suç duyurusunda bulundu 

Bursa'da avukatlar Merve Saruhan Aydıngöz ile Melih Altıkardeş, Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukatlar, milyonlarca takipçisi bulunan Kerimcan Durmaz'ın 'hayasızca hareketler', 'cinsel taciz' ve tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılmasını istedi.

Babası sahip çıktı

Bu arada skandal paylaşımın ardından gündeme gelen  Kerimcan Durmaz'ın babası Vedat Durmaz, oğlunun tepki çeken videosuyla ilgili konuşarak, 'O 24 yaşında bir delikanlı. Ne yaptıysa kendine ait. Olur böyle şeyler. Kötü bir şey yaptığını düşünmüyorum. Bir kaza olmuş, olabilir' yorumunda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17