Mustafa Uslu'dan ödül töreninde Burak Özçivit'e soğuk duş!

'Yılın Yıldızları Ödülleri'nde yılın filmi ödülünü alan, 'Müslüm' ve 'Ayla' filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, yaptığı konuşmada, gecede 'En İyi Erkek Sinema Oyuncusu' ödülünü kazanan Burak Özçivit hakkında kullandığı cümlelerle ünlü oyuncuyu kızdırdı.

Mustafa Uslu'dan ödül töreninde Burak Özçivit'e soğuk duş!

Yıldız Teknik Üniversitesi 17. Yılın Yıldızları Ödülleri, dün akşam Altınyıldız sponsorluğunda yapıldı. 

Gecede 'En İyi Erkek Sinema Oyuncusu' ödülünü Burak Özçivit alırken, yılın filmi ödülü, 'Müslüm' ve 'Ayla' filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu oldu.

Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, ödülünü almak için sahneye çıktıktan sonra yaptığı konuşmada Burak Özçivit'i kızdıracak cümleler sarfetti.

“YILIN SİNEMA OYUNCUSU DEDİKLERİNDE AKLIMA TİMUÇİN GELDİ, ÖDÜLÜ BURAK ALDI”

Mustafa Uslu, “ Ağzımdan daha Müslüm çıkar çıkmaz, burada bir alkış fırtınası kopmuştu. O beni çok umutlandırmıştı ve iyi bir şey olacağına inanmıştım. Siz alkışladığınız gün filme dair bir şey yoktu. Çok sıkıntılar yaşadık, o günlerde yanımda Timuçin Esen vardı. Yılın en iyi sinema oyuncusu dediklerinde aklıma Timuçin Esen geldi. Ama ödülü Burak Özçivit aldı. Bildiğim kadarıyla Burak Özçivit’in, 2018 yılında sinema filmi de yok. “ dedi.

NAİM SÜLEYMANOĞLU FİLMİ GELİYOR!

Uslu, yaptığı konuşmada, “Bu sene yeni bir film yapmak istiyorum. Uluslararası bir film olacak. Bu ödülü yine almak istiyorum. Bizim içimizden seçilmiş çok özel bir insanı Allah’ın izniyle dünyaya tanıtacağım. 1980 yıllarında ülkemizin sağ sol diye ayrıldığı yıllarda, mutsuz olduğumuz günlerde, 1 metre 58 santimetre bir adam geldi. Naim Süleymanoğlu. O bize kendi kendimize yeteceğini gösterdi. Son yüzyılın en güçlü adamı, kendi ağırlığının üç katını kaldıran adam.”  diyerek yeni film müjdesi verdi. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17