Müge Anlı'ya akılalmaz tehdit! 'Cinlerime söyledim...'

Müge Anlı'nın programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kendisini Mehdi ilan eden din istismarcısı, Müge Anlı'yı, "Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak" diye tehdit etti.

Müge Anlı'ya akılalmaz tehdit! 'Cinlerime söyledim...'

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, ilginç anlar yaşanıyor. Programın bugünkü bölümünde kendisini Mehdi olarak tanıtan ve Enes Uçkan ile Cemal Güngör'ü kandıran Nur Ahmet Pehlivan olayı işleniyor. Silivri'de yaşanan olayda iki arkadaşı define kazmaya ikna eden din istismarcısı, 'Ben Mehdiyim, Cinlerimi saldım ve alanı taradılar, burada 100 ton altın var. Allah bana Hz. Muhammed'in eşyalarını gönderdi.' gibi söylemlerde bulunuyor.

RUM MEZARLIĞINDA DEFİNE ARADILAR

İstanbul Silivri'de yaşanan olayda, Enes Uçkan ve Cemal Güngör isimli iki arkadaş, Nur Ahmet Pehlivan'ın yalanlarına inanarak, yanlarına aldıkları iki arkadaşlarıyla birlikte Rum Mezarlığı altında define aramaya başladı.

DEFİNE AVCILARINDAN BİR DAHA HABER ALINAMADI

Müge Anlı'da ortaya çıkan gerçeklere göre, 3 yıl boyunca 120 metre 'S' şeklinde tünel kazan define avcılarından bir daha haber alınamadı. Ancak olay bununla da bitmedi.

"BEN MEHDİYİM"

Tüm çevre halkı kandıran ve "Ben Mehdiyim. Artık sır perdesi kalkacak. Kıyamet günü geliyor, bana inanın, bana destek olun ve sizlere cennetteki yerinizi garanti edeyim." diyen din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kandırdığı insanlar bir bir programa konuk olurken, anlattıkları ehşete düşürdü.

"CİNLERİMİ SALDIM"

Müge Anlı'nın bu olayı incelemesinden rahatsız olan Nur Ahmet Pehlivan'ın, "Cinlerimi saldım. Müge Anlı ve ekibine o programı yaptırmayak. Siz merak etmeyin, tüm gazabım onların üzerinde olacak." dediği öğrenildi. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17