Mahsun Kırmızıgül'ün Mucize 2 'Aşk' filminin fragmanı yayınlandı

Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, Boyut Film/ Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize 2 'Aşk' filminin fragmanı yayınlandı.

Mahsun Kırmızıgül'ün Mucize 2 'Aşk' filminin fragmanı yayınlandı

Mucize 2 'Aşk', 1 Mart 2019’da Türkiye ile birlikte Avrupa, Avustralya ve Türki Cumhuriyetlerde eş zamanlı olarak izleyiciyle buluşacak.  60’lı yıllarda geçen filmde döneme ait nostaljik kostümler ve klasik arabalar kullanıldı.

Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yazılan filmin çekimleri Foça, İzmir ve Kars’ta gerçekleştirildi. 7000 kostümün hazırlandığı film için 4000 metre kare dekor yapıldı ve 7500 yardımcı oyuncu kullanıldı.

Mucize 2 'Aşk' filminde Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Deniz Özerman, Meray Ülgen, Suna Selen, Erol Aksoy, Metin Yıldız, Nazmi Kırık, Zekeriya Karakaş, Hakan Can Kargidanoğlu, Dilek Denizdelen, Berivan Kahraman, Berna Sülün ve Ali Sürmeli, Erol Demiröz, Meral Çetinkaya, Ayda Aksel gibi isimler rol alıyor.

Mucize 2 'Aşk' Doğu’nun bir dağ köyünde yaşayan engelli Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in büyük dramını ve yaşama tutunma hikayesini anlatıyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17