Keremcem fanları 'Kimse Bilmez' dizisinin setini bastı!

Ünlü oyuncunun başrolde yer aldığı dizinin seti, 14 yıldır kendisini takip eden fanları tarafından basıldı.

Keremcem fanları 'Kimse Bilmez' dizisinin setini bastı!

ATV'de Baba Yapım imzalı dizisi Kimse Bilmez, ilginç hikayesiyle seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Kamera arkası da bir hayli eğlenceli geçen dizi setini, başrol oyuncusu Keremcem’in fanları bastı. Beklemediği bir anda fanlarını karşısında gören Keremcem, bu sevgiyi karşılıksız bırakmayarak hayranlarıyla hem sohbet etti hem de fotoğraf çekildi.

14 yıldır takipteler

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sette eğlenceli dakikalar geçirdiğine her fırsatta vurgu yapan Keremcem, bu kez fanlarının yaptığı ani baskınla şok oldu. Kendi aralarında kuvvetli bir istihbarat ağı olan fanlar, ünlü oyuncuyu adeta adım adım takip ederek her fırsatta sevgilerini göstermek için yarış halindeler. Keremcem’e ulaşabilmek için her yolu deneyen fanlar, ünlü oyuncunun sevdiği yiyeceklerden tutun nelerden hoşlandığına kadar her türlü bilgiye hakim.

14 yıldır aynı fan gurubu tarafından takip edildiğini ve artık onları yakından tanıdığını belirten Keremcem; “Adeta elimde büyüdüler. Onların çocukluklarını biliyorum.” diyerek sevgisini dile getirdi.

Keremcem’i takip etmek için kurdukları “Keremcem Takip Ekibi” başlıklı WhatsApp gurubundan haberleşen fanlar, ünlü oyuncu neredeyse rotalarını o yöne çeviriyor. İlk lokasyon bilgisinin gruptan paylaşılmasının ardından kimi farklı şehirden yola çıkıyor, kimi sınavını iptal ediyor ve kimi de Keremcem’in sevdiği kurabiyelerden alıyor.

Kaynak: Medyatava

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17