banner10

Kardeşi Bülent Serttaş'a ateş püskürdü... 'İki elim ölene kadar yakanda olacak'

Şarkıcı Bülent Serttaş ile abisi Yalçın Serttaş'ın arasına kara kedi girdi. Abi Serttaş, kardeşine "İki elim ölene kadar senin yakanda olacak" diye sitemde bulundu.

Kardeşi Bülent Serttaş'a ateş püskürdü... 'İki elim ölene kadar yakanda olacak'

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş ile abisi Yalçın Serttaş’ın arası fena açıldı. Sanatçının abisi, Kanal D ekranlarında yayınlanan bir magazin programına telefonla bağlanarak kardeşine sitem etti.

Abi Yalçın Serttaş, telefonla bağlandığı programda kardeşine şu sözlerle sitem etti:

"BÜLENT'İN HAYATINI ÇOK KURTARDIM"

38 senede ben ona mesela 75 ya da 100 bin liralık desteği oldu. Onun hayatında benim çok emeğim var. Ben bunun hayatını çok kurtardım. 'Abi şöhret olsam evin kralının alacağım, sana lokanta açacağım' derdi. Benim durumum çok iyiydi şimdi de iyi benim bir şeye ihtiyacım yok ama ben inat üzerine ondan para istiyorum. Ben istemeden onun 'Sen ağır hastalık geçirdin bir şeye ihtiyacın var mı?' diye sorması lazım.

"BU DÜNYADA VE ÖBÜR DÜNYADA İKİ ELİM YAKASINDA"

Çok kötü olduğum bir zamanda yanıma geldi 'Seni Amerika'ya götüreceğim' dedi ama oda yalan. Beni arayıp sorsaydı aramız kötü olmazdı. Affetmek Allah'a mahsustur ama benim içim çok dolu. Çok kırgınım. Bu dünyada da öbür dünyada iki elim yakasında olsun. Ben çocuklarımın gelecek rızkını ben ona yatırdım. Bir günde bana yardımcı olmak için benimle konuşmadı."

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17