banner39

İmamoğlu destekçisi ünlü sanatçı Elçin Sangu fena rezil oldu

23 Haziran İstanbul seçimi öncesi CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nu sosyal medya üzerinden sürekli destekleyen oyuncu Elçin Sangu'nun, sosyal medyada paylaştığı ve adres kayıtlarında olmadığına dair ifadesinin, TC. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından jet hızıyla yalanlanması, ünlü sanatçıyı sosyal medyada dalga konusu yaptı.

İmamoğlu destekçisi ünlü sanatçı Elçin Sangu fena rezil oldu

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından şaibe nedeniyle iptal edilen ve 23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul seçimi öncesi CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nu sosyal medya üzerinden sürekli destekleyen oyuncu Elçin Sangu, yaptığı bir paylaşımla rezil oldu.

Sangu, Twitter'dan, “Herkes adreslerini kontrol etsin mesela şu an geçen seçimde aynı adreste olmama rağmen bugün yaptığım kontrol sonucu adresimde yokum” diye paylaşım yaptı.

Sangu'nun bu paylaşımı sonrasında Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nden kendisine gelen yalanlamanın ardından sosyal medyada alay konusu oldu.

Elçin Sangu'nun sosyal medyada paylaştığı ve adres kayıtlarında olmadığına dair ifadesi gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı ve söz konusu iddia, TC. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından jet hızıyla yalanlandı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 1 yıl Önce

KİM?
SANATÇI MI :)

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43

banner46