banner10

Fenerbahçe TV'nin başına Acun mu geçti?

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün televizyon kanalı FB TV'nin başına Acun Ilıcalı'nın getirileceği iddia ediliyordu. Katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Ilıcalı, "FB TV'nin yönetiminin bana verildiği gibi bir durum yok ama sorumluluğunu aldım" ifadesini kullandı.

Fenerbahçe TV'nin başına Acun mu geçti?

Buket Aydın'ın CNN TÜRK ekranındaki yeni programı 40'a konuk olan ünlü girişimci ve televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, CNN Türk’te katıldığı bir programda FB TV’nin sorumluluğunu aldığı iddialarına cevap verdi.

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları şöyle:

"Bana verildi diye bir durum yok. Sorumluluğunu aldım diyelim, doğru. Fenerbahçe TV için sağ olsunlar beni çağırdılar, 'Bu konuda yardımcı olabilir misin?' diye görüş bildirdiler. Ben konu Fenerbahçe olduğu zaman sevdiğim, gönül verdiğim bir kulüp. Hepimizin tuttuğu kulüpler var. Bir şekilde hepimiz o kulübe faydalı olmaya çalışıyoruz, ürünlerini alıyoruz, maça gidiyoruz. Şimdi benim hacmim daha büyük olduğu için hani bundan daha fazlasını yapabildiğim için açıkçası o yönde de hizmet vermek istiyorum. Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan bir kulübe borcum gibi görüyorum. Ve bu yönde de açıkçası teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim. Bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. Onlar da etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. Fenerbahçe TV ve Fenerbahçe'nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız."

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 08:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17