banner10

Erkan Petekkaya: Alkol acilen yasaklanmalı

Oyuncu Erkan Petekkaya, alkol ve sigaranın acilen yasaklanması gerektiği görüşünü dile getirdi.

Erkan Petekkaya: Alkol acilen yasaklanmalı

Erkan Petekkaya, Posta gazetesinden Dilara Doğan'a konuştu. Petekkaya, Doğan'ın "Acilen satışı yasaklansın dediğiniz şey nedir?" sorusunu "Alkol ve sigara" olarak yanıtladı.

"Sosyal medyayı iyi kullanamıyorum. Samimi bir şey söylüyorum, insanlar ters tarafa çekiyor, ne söylemek istediğine bakmıyor kimse" diyen Petekkaya, şöyle devam etti: Suçsuzken birdenbire suçlu oluyorum. Sosyal medya oyunlarını oynayamıyorum. Bence çok tehlikeli bir şey. Bilgi edinmek için ve sağlıklı iletişim kurmak için kullanılması gerek tabii. Misal söylemek istediğimi söylüyorum, Instagram'da bir açıklama yapıyorum, küfür yağıyor. Sonra siliyorum, ki zaten koyarken de sileceğimi bilerek koyuyorum. Twitter ve Facebook'ta adıma açılmış sahte hesaplar var, hiçbiri bana ait değil. Benim sadece Instagram hesabım var.

Erkan Petekkaya, en tuhaf takıntısının sorulması üzerine şu yanıtı verdi:Ters dönen terlikleri, ayakkabıları çevirip düzeltiyorum. Çünkü küçükken bana “Ayakkabını ters görürsen ve düzeltmezsen annen baban ölür” demişlerdi. Hala düzeltiyorum. Atalar birçok şeyi boşuna dememiş. “Gece tırnak kesme” demişler. Niye? Çünkü ışık yok. Gaz lambasıyla tırnak mı kesilir? Ben de gece hiç tırnak kesmem.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17