Diriliş'in yeni sezonunda Ertuğrul'u kahreden ölüm

Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 8 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 147.bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

Diriliş'in yeni sezonunda Ertuğrul'u kahreden ölüm

TRT 1 tarafından yayınlanan ve yayın akışına göre başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 147.bölümü 8 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlarda olacak. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDEN TAHMİNLER

Ertuğrul'u yakalandı ama bunun hiç bir önemi yok. Özellikle altınlar için işkence etseler de Ertuğrul Bey hiç bir zulme boyun eğmeyecek.

Turgut Alp'e bir şey olmayacak. Gerçek tarihte Turgut Alp Osmanlı Devletinin kurucusu Osman'a eşlik ediyor. Turgut Alp, Osman Bey'in yanında bulunmuş ve Yarhisar'ın alınmasına katılmış ve ardından İnegöl'ün fethiyle görevlendirilmiştir. Turgut Alp iki ihtimalle kurtulabilir. Ya Gündoğdu ya da Bamsı tarafından kurtarılacak.

"Kanımızın son damlasına kadar savaşacağız" diyen Hayme Ana obayı hareketlendiriyor.

"Allah'ım bize zalimler karşısında baş eğtirme. Bana şehitlerimizin intikamını almayı, kardeşlerimizin intikamını almayı nasip et" diyen Ertuğrul Bey hainlerin ellerinden kurtulacak. Finale kısa bir zaman kala ise Beybolat yani Albastı ölecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17