banner10

Çocuklar Duymasın fragman: 53. bölüm {yeni bölüm] fragmanı yayınlandı

Çocuklar Duymasın son bölüm olan 52. bölüm dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Taş Fırın Haluk, ailesinin etrafındaki tehlikeyi fark ettiği Çocuklar Duymasın son bölüm ATV'de eğlenceli saatlerin yaşanmasına neden oldu. Peki Çocuklar Duymasın 53. bölüm ne zaman yayınlanacak? Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı yayınlandımı? Çocuklar Duymasın dizisinin önümüzdeki bölümü ile ilgili ipuçları ve  Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragman detayları için haberimizi takip edebilirsiniz.

Çocuklar Duymasın dizisinin 53. bölüm fragmanı ve detaylarını sizin için derledik. Dün akşam ATV'de ekranlara gelen Çocuklar Duymasın 52. bölümü yine komik anların yaşanmasına neden oldu. ATV'nin sevilen dizilerinden olan Çocuklar Duymasın izleyicileri, dün akşam yayınlanan Çocuklar Duymasın son bölümün ardından önümüzdeki hafta yaşanacakları araştırmaya başladı. Çocuklar Duymasın 53. bölüm ile fragman yayınlandı mı? Çocuklar Duymasın son bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı...

ÇOCUKLAR DUYMASIN 52. BÖLÜM ÖZETİ

Çocuklar Duymasın son bölüm son bölümde; "Taş Fırın Haluk, ailesinin etrafındaki tehlikeyi fark eder ve şüpheli adamı köşeye sıkıştırır. Günlerce Haluk'un, Meltem'in, Zeynep'in, Havuç'un ve Emine'nin peşinde olan şüpheli adamın gerçek kimliği ortaya çıkar. Şüpheli adam kimdir ve Çetinoğlu ailesinden ne istemektedir, büyük merak konusudur."

"Öte yandan Tuna yeni bir reklam filmi üzerinde çalışmaya başlar. Çok değerli bir tek taş yüzük için reklam kampanyası hazırlaması gerekmektedir. Herkes Tuna'nın reklam kampanyası için Haluk ve Meltem'in evinde bir araya gelir ve hep birlikte düşünmeye başlarlar. Ancak yaşanan bir karışıklık sonucunda yüzük ortadan kaybolur. Tuna'nın başı fena halde derttedir. Yüzük nerededir?"

"Havuç yeni işiyle ilgili çok mutludur. Ancak hacklenmenin şokunu üstünden tam atmışken yepyeni ve daha büyük bir sorunla baş başa kalır. Havuç'u çok kötü bir sürpriz beklemektedir."

ÇOCUKLAR DUYMASIN 53. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 

Çocuklar Duymasın son bölümün ardından gözler yeni bölümde yaşanacaklara çevrildi. Peki; Çocuklar Duymasın son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maalesef Çocuklar Duymasın 53. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Çocuklar Duymasın Dizisi Oyuncuları:
Tamer Karadağlı: Taş Fırın Haluk
Pınar Altuğ: Meltem
Zeyno Günenç: Dominant Gönül
Volkan Severcan: Zero Tuna
Mehmet Baran Erdoğan:Havuç
Ferdi Akarnur:Müsteşar Kemal
Melek Şahin: Emine
Alpaslan Özmol: Hüseyin
Suzan Kardeş: Kükrek Kadriye
Buse Sinem İren: Simay
Alp Eren Khamis: Orçun
Öykü Güven: Merve
Şükrü Koruyucu: Şükrü
Süleyman Yağcı: Fıs Fıs İsmail

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17