banner10

Çılgın Sedat zor günlerini anlattı: Evimi, otomobilimi sattım ama...

Çılgın Sedat lakaplı şarkıcı Sedat Kapurtu '2. Sayfa' programına konuk oldu. Çılgın Sedat, serebral palsi hastası oğlunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları anlatırken konuşmakta güçlük çekti.

Çılgın  Sedat zor günlerini anlattı: Evimi, otomobilimi sattım ama...

Oğlunun hastalığının çok masraflı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, evinin kirasını öderken zorlandığını ve bu süreçte elindeki tüm mal varlığını sattığını söyledi.

'HER ŞEYİ SATARIM AMA ONURUMU ASLA!'

‘Arabamı sattım, satmak zorundaydım. Her şeyim gitti. Evimi sattım, arabamı sattım, yazlığımı sattım. Mal olarak her şeyi satarım ama onurumu satmam. Adam gibi çalışmaya çalışıyorum. Bakıyorum hep aynı yüzler, hep aynı yüzler...

Bir kişi de çıkıp demiyor ki ‘Oğlum boş ver! Hiçbir şey değilsin sen, ama evladın için ben sana farklı bir iş kapısı açayım da yardımcı olayım.’ kimse bana destek olmadı. Ben kimsenin kapısını çalmadım, kime gideceğim ki... Ben para istemiyorum, hiçbir zaman da istemedim, bana iş versinler yeter.

"OĞLUMUN AYLIK MASRAFI 8 BİN TL"

Oğlunun aylık masrafının 8 bin TL olduğunu belirten Çılgın Sedat, "Geçen günlerde ben sahnedeyken oğlumu ambulansla hastaneye kaldırdılar. Ben sadece telefonda onu izledim. Sahnede olduğum için gelen insanları eğlendirmek için gidemedim. Haftada sadece bir gün işe gidiyorum onunla da her şey çok zor oluyor. Ve şu an 350 bin TL borcum var " dedi.

Şarkıcı sözlerine, "Küçük oğlum abisinin rahatsızlığı için 'Abimle oynamayacağım. Ona top atıyorum o bana geri atamıyorum diyor" şeklinde devam etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17