Berkay ortalığı birbirine kattı!

Geçtiğimiz aylarda futbolcu Arda Turan'la kavga eden ve burnu kırılan şarkıcı Berkay alkolün dozunu kaçırdı. Önceki akşam alkol nedeniyle ayakta durmakta zorluk çeken Berkay kendisini görüntüleyen muhabirlere zor anlar yaşattı.

Berkay ortalığı birbirine kattı!

Geçtiğimiz aylarda futbolcu Arda Turan'ın burnunu kırdığı şarkıcı Berkay Şahin, önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülendi. Alkollü olduğu iddia edilen Şahin, direksiyon başına geçerek önce ters yönden gitti sonra kırmızı ışıkta geçti.

MUHABİRLERİ ÖPÜP DURDU!

Yakın zamanda önce ikinci kez baba olacağını öğrenen Berkay Şahin, önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülendi. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının kameralarının görüntülediği Berkay, ayakta durmakta zorlandı. Muhabirin elinden tutmaya çalışan ve sürekli öpmeye çalışan Berkay'ın son hali herkesi korkuttu.

Eğlencenin dozunu kaçıran Berkay, aracıyla trafiği birbirine kattı. Mekandan çıktıktan sonra direksiyon başına geçen Berkay şahin, önce ters yönde gitti sonra da kırmızı ışıkta geçerek trafiği adeta birbirine kattı.

ARDA TURAN BURNUNU KIRMIŞTI

Berkay Şahin ve Arda Turan geçtiğimiz aylarda bir eğlence mekanında kavga etmişti. Kavgada Arda Turan tarafından burnu kırılan Berkay, günlerce hastane kaldı. Yargıya taşınan olayın ilk duruşması ise 30 Ocak'ta görülecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 00:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17