Survivor şampiyonu Atakan: Evlendiğim gün 100 bin kişi beni...

'Survivor' şampiyonu ve oyuncu Çağatay Atakan Arslan, nam-ı diğer ‘Avatar Atakan', 2017 yılında eşi Serap Korkmaz’la evlendiği gün başına gelen ilginç olayı paylaştı.

Survivor şampiyonu Atakan: Evlendiğim gün 100 bin kişi beni...

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, ‘Yazarla profesörün diş macunu tartışması' başlıklı son yazısında, Survivor şampiyonu ve oyuncu Çağatay Atakan Arslan'la arasında geçen ilginç sohbeti paylaştı.

Eyüboğlu, "Kick boks, Muay Thai sporcusu, ‘Survivor' şampiyonu ve oyuncu Çağatay Atakan Arslan nam-ı diğer ‘Avatar Atakan'la sohbet ederken konu, ünlülerle sosyal medya takipçilerinin ilişkisine geldi" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Şampiyon olduğu ‘Survivor'da özelini gündeme getirmemeye özen gösterdiğini söyleyen Avatar Atakan, şu ifadeleri kullandı:

"Evlendiğim gün 100 bin civarında insan takipten çıkardı"

‘Eşim Serap Korkmaz'la 2017 yılında evlendik, ama ilişkimiz ‘Survivor'dan önce başlamıştı. Hiçbir zaman özel hayatımı ön plana çıkarmak istemediğim için ‘Survivor'da gündeme getirmemiştim bunu. Planladığımız gibi yarışma bitti ve evlendik. Instagram'da halen 885 bin takipçim var, ama evlendiğim gün 100 bin civarında insan takipten çıkardı beni'." 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17