Athena Gökhan'dan şaşırtan İmamoğlu paylaşımı: 'Atatürk gibi...'

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, CHP'li Ekrem İmamoğlu ile ilgili, "10 Kasım 1938'den bu yana ilk defa bir siyasi; duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk'ten sonraki sancağı eline almıştır! Dönemler şartlarına göre değerlendirilir! Benim için ilkelerini benimseyişi, edebi ve kucaklaması ile bugünün Atatürk'üdür kendisi!" dedi.

Athena Gökhan'dan şaşırtan İmamoğlu paylaşımı: 'Atatürk gibi...'

Athena grubunun CHP sempatizanı solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Gökhan Özoğuz, yaptığı paylaşımda CHP'li Ekrem İmamoğlu için "10 Kasım 1938'den bu yana ilk defa bir siyasi; duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk'ten sonraki sancağı eline almıştır!" yorumunu yaptı.

Özoğuz, paylaşımında şu ifadeleri kullandı.

"10 Kasım 1938'den bu yana ilk defa bir siyasi; duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk'ten sonraki sancağı eline almıştır! Dönemler şartlarına göre değerlendirilir! Benim için ilkelerini benimseyişi, edebi ve kucaklaması ile bugünün Atatürk'üdür kendisi!"

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
buket eryaman
buket eryaman - 3 ay Önce

ayağa mı düştü lan it atatürk..kendi partinin adayı diye atatürkü elin sümüklü insanlarıyla ne karşılaştırıyorsun terbiyesiz fetocu seni..

Mevlüt KESİCİ
Mevlüt KESİCİ - 3 ay Önce

Ne yapmış ki bu güne kadar da ATATÜRK le aynı kefeye koyuyorsun. Sen ATATÜRK ü bilmiyorsun. Senin sanatçı olduğun yerde o da ATATÜRK olur, sende haklısın.

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17