banner10

Ata Demirer'den Aslı Turanlı ile ilk fotoğraf | Aslı Turanlı kimdir?

4 yıl önce oyuncu Özge Borak'la evliliğini sonlandıran ünlü komedyen Ata Demirer, 24 yaşındaki oyuncu sevgilisi Aslı Turanlı ile ilk fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Peki, Aslı Turanlı kimdir? İşte oyuncu Aslı Turanlı'nın biyografisi

Ata Demirer'den Aslı Turanlı ile ilk fotoğraf | Aslı Turanlı kimdir?

Son günlerde 47 yaşındaki ünlü komedyen Ata Demirer’in oyuncu Aslı Turanlı ile birlikte olduğu dedikoduları ortaya çıkmıştı. Aslı Turanlı ise rol aldığı filmin galasında iddialar üzerine 'Bunu bence başka yerde konuşalım, Aslı'nın filminin önüne geçmesin. Öyle bir şey yok' demişti.

Ata Demirer ise Aslı Turanlı ile birliktelerini sosyal medya hesabından ilan etti. Ata Demirer ilk önce Aslı Turanlı'nın fotoğrafına kalp emojisi gönderdi. Aslı Turanlı ise Ata Demirer'e öpücük emojisi göndererek cevap verdi. Peki, Aslı Turanlı kimdir?

Aslı Turanlı ve ünlü komedyen Ata Demirer’in aşk yaşadığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde gece geç saatlerde Beşiktaş’ta bir takside ikilinin birlikte görüldüğü ve kısa zaman önce aşk yaşamaya başladıkları ileri sürülmüştü. Aslı Turanlı ise bu iddiayı yalanlamıştı. Bu kez iki ismi de birlikteliklerini ilan etti. 

ASLI TURANLI KİMDİR?

Aslı Turanlı, 1995 yılında dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümünde tamamladı. Emek Sahnesi’nde bazı oyunlarda rol aldı. Tiyatro Karnaval’da sahnelenen Ferdi Merter’in yönettiği, Kaan Erkal’ın senaryosunu yazdığı ‘Ahh Süreyya’ müzikalinin kadrosuna girdi. Arka Sokaklar dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Daha önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’na katılan Aslı Turanlı, verdiği bir röportajda ailesinin ve arkadaşlarının ona ‘Şeker Kız' diye seslendiğini ve oyunculuk yapmak istediğini söylemişti.

Aslı Turanlı, daha önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’na katılmıştı. 

ATA DEMİRER KİMDİR?

6 Temmuz 1972'de Bursa'da dünyaya gelen komedyen, oyuncu ve müzisyen, ilk ve orta öğrenimi Bursa'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Türk Müziği Bölümü'nü kazandı ve İstanbul'a taşındı. 

Üniversite yıllarında çeşitli yerlerde sahne alırken tiyatro ve gösteri dünyasına da ilk adımlarını atmaya başladı. Dormen Tiyatrosu'ndaki denemelerinin ardından stand up şovlarına ağırlık vererek üniversite öğrenimini yarıda bıraktı. İlk şov deneyimlerini 1996-1998 yılları arasında gerçekleştiren Demirer birçok yerde gösteri yaptıktan sonra büyük ses getiren Tek Kişilik Dev Kadro gösterisinin ilkini 1998 Şubat tarihinde gerçekleştirdi. Kapalı gişe oynayan bu gösterinin başarısını, aynı karakterlerin yer aldığı televizyon için yaptığı Korsan TV şovuna taşıdı.

Demirer'in sinema serüveni Neredesin Firuze, Vizontele Tuuba, Kısık Ateşte 15 Dakika gibi filmlerde oyuncu olarak görünmesiyle başladı. Aynı dönem televizyonda en popüler işlerden biri olan Avrupa Yakası'nda başkarakterlerden Volkan Sütçüoğlu karakterine hayat verdi. Gani Müjde'nin yazıp yönettiği Osmanlı Cumhuriyeti senenin en çok izlenen yapıtlarından biri olurken filmde hayali Osmanlı padişahı 7. Osman olarak izleyici karşısına çıktı. 

2010 yılında ise üç filmlik bir seriye dönüşecek olan Hakan Algül imzalı Eyyvah Eyvah filmiyle beyazperde yolculuğuna devam eden Demirer, bir diğer Hakan Algül filmi olan 2012 yapımı Berlin Kaplanı'nda da rol aldı. Ünlü oyuncu son olarak, bir kez daha Demet Akbağ ile başrolleri paylaştığı Hakan Algül imzalı Niyazi Gül Dört Nala filminin kadrosunda yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17