banner10

Arda'ya büyük destek

Futbolcu Arda Turan ile Berkay arasında geçtiğimiz gün yaşanan fiziksel ve sözlü tartışma sonrası Arda Turan'ın eşinden açıklama geldi.

Arda'ya büyük destek

Futbolcu Arda Turan ile Şarkıcı Berkay'ın 9 Ekim Salı günü İstanbul Emirgan’da bulunan bir mekânda tartışması sonrası Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Arda Turan'ın, Berkay’ın burnunu kırması ile büyüyen olayda Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, "olayların kendisine yönelik taciz sonrası çıktığını" iddia etmişti. Arda Turan ise bu iddiaları yalanlayarak “Her iki tarafa da geçmiş olsun” demişti.

Arda Turan'ın eşi sessiz kalmadı

Arda Turan'ın eşi medyada geniş yankı uyandıran olay sonrası sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

"Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım birçok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar..."

Arda Turan'ın paylaşımı şöyle:

De Marke Sports sosyal medya hesabından Arda Turan'ın o geceye dair açıklamalarını yayınladı.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17