banner39

Arda Kural'dan peçe ile dalga geçen Hülya Avşar'a tokat gibi cevap

Oyuncu Arda Kural, maske takmayı peçe takmaya benzeten ve peçe takanlar için 'öcü' benzetmesi yapan Hülya Avşar'a isim vermeden çok sert bir cevap verdi. İşte o cevap!

Arda Kural'dan peçe ile dalga geçen Hülya Avşar'a tokat gibi cevap

Oyuncu Arda Kural, peçe takanlar için öcü benzetmesi yapan Hülya Avşar!a tokat gibi yanıt verdi.

Çarşaf giyen kadınlarla dalga geçen sözler sarf eden Hülya Avşar’a bir tepki de oyuncu Arda Kural'dan geldi. Yüzüne siyah bez maske takarak magazin muhabirlerinin karşısına geçen Avşar, "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini 'öcü' demiştim. Korkmuştu" ifadelerini kullanmıştı.

"İğrenç bir çağda yaşıyoruz"

Sosyal medyada binlerce kullanıcının tepki gösterdiği Hülya Avşar’ı ünlü sinema ve dizi oyuncusu Arda Kural da eleştirdi. Son olarak TRT’de yayınlanan ‘Tutunamayanlar’ dizisinde oynayan Kural twitter hesabından Hülya Avşar’ı hedef alarak, “Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz!" dedi.

Arda Kural Twitter hesabından yaptığı açıklamada isim vermeden Hülya Avşar'a "Para için soyunanların ALLAH için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz..!" ifadeleriyle gönderme yaptı.

Kaynak: Medya Tava- Yeni Şafak

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42

banner19

banner43

banner46