banner10

Arda: Her şey Berkay'ın ensemden tutmasıyla başladı

Arda Turan, Berkay ile kavgasının neden çıktığını açıkladı. Turan, kavgayı Berkay'ın yaptığı bir hareket nedeniyle başladığını söyledi.

Arda: Her şey Berkay'ın ensemden tutmasıyla başladı

Arda Turan, önceki gün Şarkıcı Berkay ile aralarında yaşanan kavgaya ilişkin açıklamada bulundu. Turan açıklamasında kavga etmek gibi bir niyetinin olmadığını ancak Berkay'ın ensesine dokunması nedeniyle kavganın başladığını söyledi. 

İşte Arda Turan'ın açıklaması: 

Hastaneye silahla gittim. Berkay'a 'Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim. Hastanede 'bir yanlış anlaşılma olmuş' dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık.

O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan'dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum. Berkay'ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı.

O hanımefendi ve arkadaşları yan masada eğleniyordu. 1 saat sonra Berkay geldi. Yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim mi' dedi. 'Tamam Berkay konuşalım' dedim. Şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. 'Sana ne oluyor' deyip kafayı koydum.

Kaynak: De Marke Sports

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17