Acun Ilıcalı'nın kanalında şoke eden ayrılık

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8’de büyük bir küçülme operasyonu başladı. Tv8'de yıllardır çalışan sevilen magazin muhabiri Seyhan Erdağ, kanaldan ayrıldığını sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Acun Ilıcalı'nın kanalında şoke eden ayrılık

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8’de büyük bir işten çıkarma operasyonunun startının verildiği bildirildi.

Bu kapsamda iç yapımlar, teknik, dış alımlar başta olmak üzere kanalda toplam 20 isimle yollar ayrıldı.

Ayrılan isimlerden bazılarının yönetimle anlaşarak çıkış aldıkları da gelen haberler arasında.

Acun Ilıcalı, TV 8’i 2013 yılında 70 milyon dolara satın almış, daha sonraki yıllarda Doğuş Yayın Grubu Başkanı Ferit Şahenk’le ortaklık kurmuştu.

Bu gelişmenin ardından Türkiye’nin ünlüler ile arası en iyi olan muhabirlerinden olan Seyhan Erdağ, 5 yıldır çalıştığı Tv 8 kanalından ayrıldığını açıkladı.

Adından söz ettiren sivri diliyle ve ünlülere yakınlığıyla tanınan muhabir, Tv 8'den önce, Show TV'de ve Fox TV'de yıllarca çalışmıştı. Birçok ünlü isim ile yaşadığı sorunlar ile magazin dünyasını sallamış o ismin yeni kanalının ne olacağı merak konusu oldu.

Seyhan Erdağ, sosyal medya hesabından yayınladığı veda mesajıyla birlikte Tv 8 magazin izleyicilerini üzdü. Veda mesajında üzüntülü olduğu hissedilen Seyhan Erdağ, Acun Ilıcalı'ya da teşekkür etti. İşte ünlü magazin muhabirinin paylaştığı o duygusal veda mesajı...

"SON 5 YILIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Seyhan Erdağ, yayınladığı mesajda, "TV8 aileme veda ettim bugün… İş arkadaşlarımın da bilmesi gerekiyor diye açıklama yapmak istedim. Bunca kötülüğün arasında iyi insan olduğu ve öyle kaldığı için gurur duyduğum, mutlu olduğum Acun Ilıcalı’ya. TV8 ailemin çalıştığım ve selamlaştığım her bir ferdine son 5 yılım için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17