Acun Ilıcalı: Sana asla inanmıyorum

'Survivor Türkiye-Yunanistan'ın 69'uncu bölümünde Hikmet Tuğsuz ile Atakan Işıktutan arasında ipler gerildi. Survivor'un yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Survivor'da önceki gün oyun sırasında ve sonrasında yaşanan Hikmet Tuğsuz-Atakan Işıktutan gerilimi hakkında Hikmet'in açıklamaları için, "Ben sana inanmıyorum" yorumunda bulundu.

Acun Ilıcalı: Sana asla inanmıyorum

Acun Ilıcalı, Survivor'da önceki gün oyun sırasında ve sonrasında yaşanan Hikmet Tuğsuz-Atakan Işıktutan gerilimi hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Milliyet'in haberine göre, başarılı televizyoncu, "Şahsim kanaatim; bir insanın psikolojisini bozmaya yönelik ve kasti olarak yapılmış, yaklaşık yarım saatlik bir operasyon. Üç oyun arasında en az 6 kere çocuk sallayan bir Hikmet. Ben Acun Ilıcalı olarak sana asla inanmıyorum. O çocuğun temsilen Atakan olduğunu düşünüyorum. Bu durumda 'Baban denize girecek' sözüyle de Atakan'a 'Ben senin babanım' demiş oluyorsun. İşin gideceği yeri dikkatlice düşünmeniz gerekiyor. Survivor açısından bir ceza yaptırımı yok, ama gördüğüm üzücü olaylardan biri" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17