Acun Ilıcalı - Itır Esen iddiasından sonra çok konuşulan fotoğraf

Bir süre önce Şeyma Subaşı'dan boşanan Acun Ilıcalı'nın, kendisiyle aynı ismi taşıyan ünlü oyuncu Itır Esen'in yeğeni olan model Itır Esen'le birlikte olduğu iddiası ortaya atılmıştı.

Acun Ilıcalı - Itır Esen iddiasından sonra çok konuşulan fotoğraf

Yaklaşık 2 ay önce Şeyma Subaşı ile olan evliliğini bitiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 20 yaşındaki Itır Esen ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. 

Esen ve Ilıcalı'nın Bağdat Caddesi'nde bir restoranda görüldükleri, birlikte tiyatroya gittikleri ve son olarak da Dubai'de kısa bir tatil yaptıkları öne sürülmüştü.

 İkilinin Dubai'de birlikte yemek yerken çekildiği iddia edilen bir fotoğraf ortaya çıktı. Ancak şu ana kadar Acun Ilıcalı ve Itır Esen'den iddialarla ilgili bir açıklama gelmedi. 

TACI GERİ ALINMIŞTI

 Miss Turkey 2017 adlı güzellik yarışmasında birinci seçilen Itır Esen, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında, Twitter'da paylaştığı bir mesajla tepki çekmişti. Bu mesajında 15 Temmuz şehit ve gazilerine hakaret ettiği ileri sürülen Esen'in birincilik tacı, Miss Turkey organizasyon yetkilileri tarafından geri alınmıştı. İfade veren Itır Esen, hakaret kastının olmadığını, sözlerinin yanlış anlaşıldığını söylemişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17