banner10

Açıkgöz Ailesi'nde kriz... Para bitti

Hadise'nin kendisine rest çeken ablası ve kardeşine yardım musluğunu kestiği, üç aydır yaşadıkları sitenin aidatını ödeyemeyen Açıkgöz Kardeşler'in anneleriyle birlikte aynı evde yaşamaya başladığı iddia edildi.

Açıkgöz Ailesi'nde kriz... Para bitti

Sabah'tan Ömer Karahan'ın haberine göre Açıkgöz Ailesi'nde sular durulmuyor. Menajer Hülya ile stilist Derya Açıkgöz'ün, kardeşleri Hadise'ye isyan bayrağı açmasıyla üç kardeşin aralarına kara kedi girmişti. Anneleri ise üzüntüden canına kast etmişti.

Hadise yardımı kesince kardeşleri darboğaza girdi. Annesiyle Mashattan'da yaşayan Derya Açıkgöz, üç aylık aidatı bile ödeyemedi. Bu arada abla Hülya, Arnavutköy'deki evini kapatıp annesiyle kardeşinin yanına taşındı.

Ailenin en küçüğü Derya Açıkgöz'ün Hadise'yi arayıp aidat konusunda zorlandıklarını ve büyük sıkıntı içinde olduklarını söylediği ama sanatçının hiç ilgilenmediği konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 19:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayse naz
Ayse naz - 5 ay Önce

Calisinlar bi sey olmaz. Bagcilara tasinsinlar. Aidatsiz daireler var merdiven temizli sadece 20 lira aliyolar. 1.300 lira kira. Kimseye ihtiyaclari olmaz. Hetkes luks yasayacak diye bir kanun yok.

SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17