Melih Gökçek Ankara için isim verdi: Ben olmayacaksam...

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, kentte adaylık için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi desteklediği, "Ben olmayacaksam olması gereken isim Mehmet Özhaseki" dediği iddia edildi.

Melih Gökçek Ankara için isim verdi: Ben olmayacaksam...

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere dair kulis yazdı. Takan, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi desteklediğini söyledi. Gökçek'in "Ben olmayacaksam olması gereken isim Mehmet Özhaseki" dediği iddia edildi.

Takan, "Gökçek, Bahçeli'ye çok çok teşekkür edecek" başlığıyla yayımlanan yazısında "Melih Gökçek'in MHP'den adaylığı kesinlikle söz konusu değil" ifadesini kullandı. 

Takan şöyle yazdı: "Kaynaklarım, bu görüşmelerde doğal olarak Ankara siyasetinin de konuşulacağını ve Gökçek'in Özhaseki aday olursa onun için çalışacağını söyleyeceğini belirtiyor. İktidar partisinde, belediye başkanlıklarında son tabloya genel hatları ile bakalım; Ankara'da Mehmet Özhaseki ismi öne çıkıyor. Melih Gökçek destekliyor. Melih Gökçek, "Ben olmayacaksam olması gereken isim Mehmet Özhaseki" diyor. Buna rağmen, Gökçek, Mehmet Özhaseki'nin de zorlanacağını düşünüyor. Neden? Verilen cevap; "Ankara'ya yönelik özel bir hikayesi yok."

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17