banner10

'İstifa etmiyorum' dedi, Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurdu

"Ezan Türkçe okunmalı" çıkışıyla tepki çeken ve parti disiplinine sevk edilen CHP'li Öztürk Yılmaz, Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Yılmaz, "Partiden gitmemi istiyorsun çünkü beni rakip olarak görüyorsun. Sana olan umudumu kestim ben." dedi.

'İstifa etmiyorum' dedi, Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurdu

Konuk olduğu televizyon programında "Ezan Türkçe okunmalı" çıkışıyla büyük tepki çeken CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu'a ateş püskürdü.

Yılmaz, "Bütün seçimleri kaybedip hala koltuğunu terk etmeyen anlayış, CHP politikası olamaz. Sana olan umudumu kesmiş bitirmişim ben. Partiden gitmemi istiyorsun çünkü beni rakip olarak görüyorsun. Tarih seni yargılayacak." dedi.

Yılmaz'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Bu CHP'de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir. Eğer kendi partisinde kendi milletvekillerine karşı sansür uyguluyorlarsa bu CHP'nin politikası olamaz. Koca CHP'de sanki Cumhurbaşkanı adayı yokmuş gibi dışarıdan devşirme adaylar için kulisler yapanlar CHP'nin politikalarını ihlal etmişlerdir. Bütün seçimleri kaybedip hala koltuğunu terk etmeyen anlayış CHP politikası olamaz. Sana olan umudumu kesmiş bitirmişim ben.

"PARTİDEN GİTMEMİ İSTİYORSUN ÇÜNKÜ BENİ RAKİP GÖRÜYORSUN"

Hesabın benim önümü kesmek beni şeytanlaştırmak sen neyi savunuyorsun? Sen istiyorsun ki Öztürk Yılmaz partiden defolup gitsin istiyorsun çünkü sen beni rakip olarak görüyorsun. AKP ile iş tutuyorsun yanlış yoldasın. Partiyi zorlama hala yerel seçimlerde de yanlış yoldasın. Arkamda duramadın trollere teslim ettin. İstiyorsun ki çekip gideyim. Sen yönetemiyorsun ben de bir hazırlık içindeyim biliyorsun. Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. Sen beni rakip olarak görüyorsun.

"TARİH SENİ YARGILAYACAK"

Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak. Siz aşağılık bir işe imza attınız. İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan rezil ol kepaze ol.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17