Bahçeli'nin talimatıyla 50 il başkanı Ankara'da

Usulsüzlükler nedeniyle YSK tarafından 23 Haziran’da tekrarlanacak olan seçim için İstanbul’da en fazla hemşehrisi bulunan 31 il başkanını sahaya süren MHP lideri Bahçeli, bugün de kalan 50 il başkanı genel merkez de bir araya geldi.

Bahçeli'nin talimatıyla 50 il başkanı Ankara'da

MHP lideri Bahçeli, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da önce 250 binden fazla hemşehrisi olan 15 il başkanını daha sonra 130 binden fazla hemşehrisi bulunan 16 il başkanını topladı. Bahçeli’nin talimatı üzerine söz konusu il başkanları İstanbul’a giderek seçim çalışmalarına katıldı. Bahçeli, bugün de kalan 50 ilin başkanı ile MHP Genel Merkezi’nde buluştu.

SORU İŞARETLERİNİ GİDERİN

MHP Genel Merkezi’nde yapılacak toplantıda Bahçeli, il başkanlarına hemşehri stratejisini anlatacak. Özellikle il başkanlarının hemşehrilerinin adreslerinin tek tek tespit edilerek, ev ziyaretlerinin yapılmasını isteyecek olan Bahçeli, seçmenle birebir iletişim kurulması talimatı verecek.

İL BAŞKANLARI İSTANBUL'A GİDECEK

Bahçeli, “Vatandaşların seçimle ilgili akıllarındaki soru işaretlerini giderin” diyecek. Bahçeli’den yürütülecek çalışmalar hakkında talimatları almalarının ardından il başkanları, bu hafta içerisinde İstanbul’a gidecek. Cumhur İttifakı’nın ruhuna bağlı olarak seçmenle diyalog kuracak olan il başkanları, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın koordinesinde hemşehri derneklerine gidecek ve ev ziyaretleri yapacak.

Konu: Yeni Şafak

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Devlet Koltukseven
Devlet Koltukseven - 2 yıl Önce

İstanbuldaki hemşeriler ne istepneyi, ne de istepnenin kuyruğu il başkanlarını dinlerler! Hatta bazıları kapılarına geleni hakaret edip kovarlar! Ey Bahçeli sen kendini ne zannediyorsun? Milletin nefret ettiği siyasetçilerde İ. Melih'i bile geçtin!

SIRADAKİ HABER

banner42