Hugo Boss, Covid-19 önlemleriyle Stevie Awards aldı

Bu yıl 15.’si düzenlenen Stevie Awards’ta ödüller sahiplerini buldu. İzmir’de kurulduğu 1999 yılından bu yana HUGO BOSS Grubu’nun üretim becerileri, teknik bilgi ve inovasyon alanlarında en önemli bilgi kaynaklarından biri olarak kabul ettiği HUGO BOSS Tekstil Sanayi, En Değerli İşveren kategorisinde Bronz Stevie® Ödülü’ne layık görüldü.

Hugo Boss, Covid-19 önlemleriyle Stevie Awards aldı

Stevie Ödülleri’nin En Değerli İşveren kategorisinin jüri üyeleri, bu yıl kuruluşları Covid-19 karşısında aldıkları aksiyonlara göre değerlendirdiler. HUGO BOSS Tekstil Sanayi, salgının ilk günlerinden bu yana hayata geçirdiği önlemler ve kapsamlı sağlık tedbirleri ile jüri üyelerini etkiledi. Bu aksiyonlar arasında evden çalışma esnekliği sağlanması, mola ve yemek alanlarının yeniden tasarlanması, ortak alanların dezenfekte edilmesi, ortak kullanılan vasıtaların sayısının artırılması, maske ve siperlik dağıtılması ve çeşitli Covid-19 eğitimlerinin verilmesi yer alıyor.

Aynı dönemde, toplumsal fayda alanında da bölgedeki hastanelere siperlik desteği sağlayan HUGO BOSS Tekstil Sanayi, çalışanları içinse ücretsiz online kişisel gelişim seminerleri ve evde spor önerilerini kapsayan birçok farklı kişiye özel dijital içerik sundu. Haftalık olarak hazırlanan ve kurumsal sözcülerin gelişmeleri değerlendirdiği video güncellemelerinin yanı sıra şirket içi mobil uygulamanın yaygın kullanımı da iç iletişim tarafında tüm süreci destekler nitelikteydi.

Şirketlere verilen Stevie® Ödülleri, tüm dünyada büyük bir tanınırlığa sahip. Ödüller her yıl sekiz farklı Stevie ödül programı kapsamında dağıtılıyor. Bu yıl, insan kaynaklarıyla ilişkili kategorilerde değerlendirilmek üzere tüm dünyadan 700’den fazla kuruluşun yarıştığı Stevie Awards’ın jüri heyetinde yine dünyanın dört bir yanından 100’e yakın profesyonel görev aldı.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8