banner10

Yıldız Holding’de 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlaması

Yıldız Holding’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna düzenlediği kutlama programı bir hayli renkli geçti.

Yıldız Holding’de 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlaması

Gıda sektörü başta olmak üzere, imalat sanayinin çeşitli alt sektörlerinde faaliyet gösteren, Türkiye ve dünyada önde gelen sanayi şirketlerinden Yıldız Holding'de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna program düzenlendi.

Programda, çocuklara özel kurulan çikolata atölyesinde, Ülker Çikolata uzmanlarının yardımıyla değişik kalıplarda kendi çikolatalarını yapan çocuklara yaptıkları çikolata hediye edildi.

Biilim atölyesi, sihirbazlık gösterileri, animatörle oyunlar ve markaların ikramları ile devam eden programda çocukların bir hayli eğlendikleri görüldü. 

YILDIZ HOLDİNG: TÜRKİYE'NİN DEVİ

Yönetim Kurulu Başkanlığı Murat Ülker, Başkan Yardımcılığı Ali Ülker tarafından yürütülen, ÜLKER, McVitie’s, Godiva gibi atıştırmalık şirketlerini de bünyesinde bulunduran Yıldız Holding'de, 55’i Türkiye’de olmak üzere toplam 80 fabrikasında bisküviden çikolataya, sakız şekerlemeden yağa, dondurulmuş gıdadan kişisel bakıma kadar birçok farklı alanda üretim yapılıyor.

Yıldız Holding'de, 45 bini Türkiye’de, 15 bini de yurtdışında olmak üzere toplam 60 bin kişi çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17